X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Ankarada Hosting Firması

AnasayfaYazılarHosting & SunucuAnkarada Hosting Firması

Ankara ilinde Hosting Firması Arayanlar

Web Hosting Nedir ; Web sayfalarınızı internet ortamında sanal ağa açmanızı sağlayan güçlü işlemcilere ( cpu )sahip, metro ethernet, fiber gibi internet hattı alt yapısını taşıyan sunular üzerinden paylaşılan alana hosting denir. Hosting'ler kendi alanın da 2 sekmeye ayrılır, Windows sunucular üzerinden paylaşınlan alanlara windows hosting,  Linux sunucular üzerinden paylaşılan alanlara linux hosting denilmektedir. Günümüzde artık hosting kavramı cms sistemleri adını almış olsada örn: wordpress hosting, opencart hosting... temelde iki alan üzerinden paylaştırılır.

Hosting seçerken seçeceğiniz hosting firması oldukça önemlidir. Çünkü uptime oranı çok önemlidir. Uptime ne derseniz hosting aldığınız firmanın alt yapısı daha doğrusu internet erişim yapısı daima açık olması uptime oranını en yüksek seviyede kılar. Sürekli erişim sorunu yaşamamak istiyorsanız daima kurumsal bir hosting firmasını tercih etmeniz sizler için sağlıklı olacaktır. Enghost İnternet Hizmetleri  olarak %99,8 Uptime garantisi ile müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.  Türkiye Genelinde yaklaşık 4800 e yakın müşterimizle hizmet ağımızı sürekli büyütüyoruz. Sizler'de ankara hosting 'in ayrıcalıklarında faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. 

Ankara ilinde Enghost İnternet Hizmetleri adı altında hizmet veren firmamız; kiralık sunucu, web hosting, sanal sunucular, alan adı tescili, web tasarım, vds sunucu, vps sunucu, sanal santral, seo hizmetleri gibi alanında kurumsal olarak hizmet vermektedir. 

Sizlere kısaca kurumsal hosting hizmetinden bahsedelim ; 7/24 Teknik desktek hizmeti, hosting paketlerinde günlük, haftalık, aylık periyodlar halide yedekleme hizmeti, yine kullanılan hosting hizmetinizde yer alan e-mail hesaplarınız için spam ve antivirüs koruması gibi güvenlik vs. gibi birçok alanda sizlere  ek hizmet vermektedir.

Yaklaşık olarak 4000 ine yakın müşteriye hizmet veren Enghost İnternet Hizmetleri bu alanda kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için web arayüzünü değiştirerek, kullanıcı panelindeki esneklikle ile tüm müşterilerimiz  kolay bir şekilde hizmetlerine müdehale edebilemektedir. Ankara Hosting adı altında hizmet veren enghost internet hizmetleri yaklaşık olarak 1200 e yakın ankara müşteri potansiyeline sahiptir.

Özel Olarak ;  Tüm cms paketleri için hazırlanmış özel hosting paketleri, Yine googlede sırlamalarınızı etkileyecek özel A class ipler üzerinden verilen seo hosting paketleri, Kurumlsal ve E-ticaret paketleriniz için günlük backup hizmeti olan sınırsız trafik bandına sahip hosting paketleri, Yine Spam ve Ddos saldırılarına karşı üst seviye hosting paketlerimiz bulunmaktadır. 

Google'de sayfalarınızın ilk sıralara çıkması için özel ip bloklarına sahip seo hosting paketleirmiz ve bunlara ek olarak site içi ve site dışı olarak yaptığımız seo çalışmlarımızla google de sayfalarnız aramalrda ilk sıralarda yerini alacaktır. Örnek ; " ankara hosting " yada " ankara seo hosting " yazıldığında googlede ilk sayfada çıkmanız gibi .


Hosting paketlerimizde %99.9 uptime garantisime vermekte olup ankara ilimizde kurumsal olarak hizmet vermekteyiz.

TÜM HOSTİNG PAKETLERİMİZ SSD DİSK SAHİPTİR.  

Linux Hosting
Windows Hosting
 
Wordpress Hosting
Opencart Hosting
Proticaret Hosting
Seo Hosting

Top