X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

SEO Uyumlu İnternet Sitesi

AnasayfaYazılarHosting & SunucuSEO Uyumlu İnternet Sitesi

Ankara Hosting

Hizmet alınan servislerin müşteri kalitesine ve karlılığa yansıdığı günümüz dünyasında hosting hizmetleri size bağlı kalacak müşteri sayısını doğrudan arttırma gücüne sahip olduğu için en vazgeçilme hizmet olarak öne çıkmaktadır. Bu alanda yapacağınız doğru yatırımlar sizi istediğiniz seviyelere ulaştırabilir.

SEO Uyumlu İnternet Sitesi

İnternet sitenizin aramalarda ön plana çıkabilmesi için bir takım optimizasyonlara ve aramalarda sizi ön plana çıkartacak içeriklere ihtiyacınız bulunmaktadır. Google gelişmiş motorları sayesinde sitenizi kontrol ederek endekste bir yere oturtur. Sizin avantajınıza olacak şekilde bu yapay zeka sıralaması için üstlerde yer almak isterseniz eğer sitenizin içeriklendirilmesi ve aramalarda ön plana çıkabilmeniz için uzman ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Size sağlanacak hizmetler sonrasında arama motorlarında ön plana çıkacak ve sitenizin ismin daha çok duyuracaksınız.

Yedeklenme Kapasitesi

Domain, ankara hosting ve internet sitenize dair aldığınız birçok hizmette göz önünde bulundurmanız gereken bir konu vardır ki oda yedeklenme.7/24 destek alabileceğini hizmetlerimizin yanı sıra  günlük, haftalık ve de aylık periyotlarda olmaz üzere yedekleme hizmeti alabilirsiniz. Yedekleme ileride gerçekleşebilecek olası sistem hataları, yazılım çakışmaları, paket uyumsuzlukları gibi konularda geriye dönüşü mümkün kılacağı için hayati öneme sahip bir hizmettir. Google sitenizin bir görüntü kopyasını saklamaktadır ancak sizin için önemli olan geri plan mimarisi yedekleme yapılamazsa kaybolur, sitenizi o ana kadar ilmek ilmek işlemiş olsanız da ne yazık ki yedeklemesi alınmadığı için tam emekleriniz boşa gider. Buda asla istemediğimiz bir durumdur. Bu nedenle yedekleme alanında da sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

Yedekleme Sıklığı

Yedeklenme sıklığı Sitenizde yapağınız güncellemelerin ve yeni eklediğiniz objelerin eklenme sıklığına bağlı olarak değişebilir. Ankara Hosting hizmetlerinin size sunduğu yedekleme seçeneklerinden hangisinin sizin için daha iyi olduğunu uzman ekibimiz ile görüşerek belirleyebilirsiniz. Genel tavsiye olarak yedekleme sıklığının haftalık periyotlarda olmasının her anlamda daha avantajlı olmanızı sağlayacağı yönündedir.

Güvenlik Önlemleri

Ankara hosting firmamızdan alacağınız tüm hizmetlerin yanısıra sitenizin güvenliği içinde hizmet alabilirsiniz. Büyük bir virüs salgınının yaşandığı bu günlerde kötü niyetli korsanların insanların boşluklarından yararlanarak dijital alanda da çok yayılacak bir virüs yazma ihtimallerinin olduğu göz ardı edilmemelidir.


Top