X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Seo Hosting

AnasayfaYazılarGoogle SEOSeo Hosting

Seo Hosting

Ankara ilinde seo hizmetleri adı altında hizmet veren firmamız ; Seo Hosting alanında hizmet vermektedir, Kısace ankara seo hosting nedir ; web sayfanızı barındırma konusunda    a -class , b - class, c-class gibi  ip adresleri üzerinden, tek kontrol paneli aracılığıyla (Plesk, Directadmin, cPanel vs.) barındırabilmenize olanak tanır.

Arama Motorlarında google, yandex, bing gibi  web sayfanızın googlede kelime aramalarında  üst sıralara çıkarmak  isteyen web site kullanıcıları için üretilmiş özel hosting çözümlerine seo hosting adını vermekteyiz.

Ülkemiz'de  en çok kullanılan arama motoru olan Google  web sitesi sahipleri için oldukça önemli. Çünkü her web sitesi sahip olduğu trafiğin büyük bir çoğunluğunu arama motorlarından sağlıyor. Arama motorlarında üst sıralarda olmanızı sağlayan birçok etken var. Arama motorlarında üst sırada bulunmayı sağlayan etkenlerden biri ise backlink.(sizin sitenize farklı sitelerden verilmiş bağlantılar) Kendi sitenize verdiğiniz bağlantılarda IP adresi aynı olacağı için alacağınız verim farklı IP adreslerinden alınan bağlantılar kadar etkili değil. Bu sebepledir ki SEO HostingArama Motoru Optimizasyonu konusuyla ilgilenen, rekabet içeren bir sektörde sitesini aktif tutmaya çalışan, arama motorlarında üst sıralarda olmak için aldığı bağlantıları (backlink) daha etkili bir şekilde değerlendirmek isteyen kişiler için ideal bir hosting çözümüdür.

Arama Sıranızı Yükseltin: Seo Hosting

Arama motormarlarında daha iyi sıralama elde etmenizi sağlayacak Seo Hosting hizmetinde öne çıkan özellikler.

Ücretsiz SSL
Artık arama motorları için SSL kullanımı sıralama sonuçları için çok önemli. SEO Hosting paketlerinde tüm siteleriniz için SSL Sertifikası ücretsiz sağlanmaktadır.
Farklı C Class IP
Ek bir ücret ödemeden, satın aldığınız Seo Hosting paketine göre Farklı C Class IP adreslerine sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz gib sitelerinizde ip değişikliği yapabilirsiniz.
Tek Tıkla Script Kurulumu
WordpressOpencart, Prestashop, Magento ve benzeri onlarca hazır script son sürümleri ile kontrol panelinizde. Sadece bir kaç tık ile kolay script kurulumu yapabilirsiniz.
 
Türkçe Plesk Onyx
SEO Hosting hizmetinizi Plesk Onyx ile web üzerinden kolayca yönetin. IP havuzundan size atanan Farklı C Class ip adreslerini istediğiniz websitesi ile kolayca eşleştirebilirsiniz
Fiyat/Performans Garantisi
Onlarca siteyi uygun fiyata barındırın. Üstelik yönetim, donanım ve lisans maliyetlerine katlanmadan, güvenli ve ölçekli bir alt yapıyı kolay ödeme seçenekleri ile bir araya getirdik.
Ücretsiz yedekleme
enghost.com.tr SEO Hosting sunucuları periyodik olarak yedeklenir. Veri kayıplarında veya diğer durumlarda 1-7 gün arasında oluşturulmuş olan son yedek ile siteniz tekrar aktif hale gelir.
AntiSpam ve Virüs Koruması
Tüm SEO Hosting ürünleri standart olarak AntiVirüs ve AntiSpam koruması altında çalışmaktadır. Temiz ve güvenli bir e-posta hizmeti ile iletişimde kalmaya devam edin.
7/24 Teknik Destek
0312 911 00 13  numaları telefonumuzdan veya ticket sistemimiz ile 7/24 kesintisiz destek hizmeti alabilirsiniz. Teknik ekibimiz sizden gelecek talepleri bekliyor.

Top