X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Proticaret Hosting

AnasayfaYazılarHosting & SunucuProticaret Hosting

Proticaret Hosting
Proticaret tamamiyle Promist A.Ş tarafından piyasaya sürülen Türk yapımı olan ASP.Net Tabanlı  en yaygın ve güvenli e-ticaret sistemlerinden bir tanesidir. Proticaret e-ticaret uygulaması hosting hesaplarında çalışabilmesi  için sunucu bazlı gerekli izin ve yapılandırmalara gerek duyar. Proticaret e-ticaret yazılımını  Enghost sunucularında sorunsuz bir şekilde bu özel olarak optimize edilmiş ve yapılandırılmış proticaret hosting paketlerinde çalıştırabilirsiniz. E-ticarete başlamak için  giriş paketlerinden birini ve ilerleyen süreclerde ise ideal olan proticaret hosting paketlerini seçebilir yada özel sunucuya geçebilirsiniz .Proticaret  hosting paketi alımlarınızda proticaret tarafımızdan ücretsiz olarak kurulmakta e sizlere hediye olarak SSL Sertifikasını eticaret mağazanız için kurulur. 

Enghost, Proticaret siteleri için uygun fiyata hızlı, yüksek güvenlikli ve inanılmaz derecede güvenilir bir hosting sunar.
Proticaret sitenizin yüksek işlemcili, ssd hardiskli ve Proticaret optimize edilmiş sunucularımızda barındırıldığını ve bir'den fazla ücretsiz şablon, ücretsiz yedekleme ve kötü amaçlı yazılım koruması ile çevrimiçi varlığınızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Proticaret'i ve arkasındaki her şeyi yönetiriz, sunucularınız veya yapılandırmalarınız hakkında endişelenmek yerine ana işinize odaklanmanızı sağlar.

Proticaret HOSTİNG ÖZELLİKLERİ
Ücretsiz  Proticaret Kurulumu 
Güvenlik Duvarı ve Kötü Amaçlı Yazılım Taraması
7/24 Müşterimi panelimizden destek bileti yanıtları
% 99,95 kesintisiz çalışma garantisi veriyoruz.
15 Günlük Para İade Garantisi
Proticaret Optimizasyonu ile sayfalarınızdaki hızı hissedin
ÜCRETSİZ SSLSertifikası
Mevcut barındırıcınızdan ücretsiz taşıma işlemi
SSD Disk alanı ve ücretsiz yedekleme hizmeti

Proticaret Hosting Paketlerimizi incelemek için tıklayınız.

 

 


Top