X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

PrestaShop Hosting

AnasayfaYazılarHosting & SunucuPrestaShop Hosting

Enghost, PrestaShop siteleri için uygun fiyata hızlı, yüksek güvenlikli ve inanılmaz derecede güvenilir bir hosting sunar. PrestaShop sitenizin yüksek işlemcili, ssd hardiskli ve PrestaShop optimize edilmiş sunucularımızda barındırıldığını ve 60'dan fazla ücretsiz şablon, ücretsiz yedekleme ve kötü amaçlı yazılım koruması ile çevrimiçi varlığınızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. PrestaShop'i ve arkasındaki her şeyi yönetiriz, sunucularınız veya yapılandırmalarınız hakkında endişelenmek yerine ana işinize odaklanmanızı sağlar.

PrestaShop Hosting 

PrestaShop açık kaynak kodlu e-ticaret yazılımı olup, internet üzerinde bir eticaret mağazası açmak isteyen kişi yada kuruluşların kullanabileceği bir web yazılımıdır. Prestashop'un Hızlı ve kolay kurulumu ve modül yapısı ile kolaylıkla düzenlenebilir ve geliştirilebilir. Hazır tema ve modüller ile web sitesi tasarım imkanının yanı sıra; PHP, HTML ve CSS bilgisine sahip kullanıcılarına kendi dizaynlarını yapma imkanı verir. Web sitesinin yapım ve düzenlenme aşamalarında online kılavuz yardımları sunan PrestaShop, kullanıcılarına ürün girişi ve düzenlemesi, sipariş yönetimi, kategori düzenlemesi, modül yönetimi gibi ayarların yapılabildiği bir yönetim paneli de sağlar. Analiz ve raporlama sistemi ile web sitesi üzerinden alınacak verilerin kolay takibini sağlar. PrestaShop ile kurulan eticaret web sitelerinin tüme Google  Seo uyumludur. Prestashop'un  Google seo uyumlu olması, e-ticaret mağazalarının bütün arama motorları tarafından kolayca bulunmasını sağlamaktadır. Ayrıca prestashop eticaret uygulamasının  birçok dilde kulanıcılara  desteği vardır ayrıca  dil dışında farklı para birimi altında ürün satılabildiği gibi, 40’den fazla ödeme yöntemi ile de müşterilerine ödeme kolaylığı sağlar. Satıcı ve alıcı arasında SMS ve e-posta ile iletişim imkanı tanır. Satışı gerçekleşen ürünleri kargo ile gönderme olanağı sunar. PrestaShop yardımı ile oluşturulan e-ticaret siteleri mobil uyumlu olurlar. Tüm dünyada, 67'den fazla dilde, 450.000 üzerinde  Mağaza tarafından kullanılır. 

PrestaShop HOSTİNG ÖZELLİKLERİ

  • Tek Tuşla PrestaShop Kurulumu
  • Otomatik PrestaShop ve Eklenti Güncellemeleri
  • Güvenlik Duvarı ve Kötü Amaçlı Yazılım Taraması
  • 7/24 Müşterimi panelimizden destek bileti yanıtları
  • % 99,95 kesintisiz çalışma garantisi veriyoruz.
  • 15 Günlük Para İade Garantisi
  • ÜCRETSİZ SSL Sertifikası
  • PrestaShop Optimizasyonu ile sayfalarınızdaki hızı hissedin
  • Mevcut barındırıcınızdan ücretsiz taşıma işlemi
  • SSD Disk alanı ve ücretsiz yedekleme hizmeti

PrestaShop Nedir?

PrestaShop; açık kaynaklı, PHP ile geliştirilmiş, MySQL veri tabanını kullanan gelişmiş  bir e-ticaret uygulamasıdır. PrestaShop Open Software lisansıyla korunur. Açık kaynaklı bir e-ticaret uygulaması olan PrestaShop, sürekli  olarak geliştirilmeye devam eder. 2016 yılında CMS Critic Award for Best eCommerce Software En İyi E-Ticaret Yazılımı ödülünü almaya hak kazanmıştır.


Top