X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Opencart Hosting

AnasayfaYazılarHosting & SunucuOpencart Hosting

Enghost, Opencart siteleri için uygun fiyata hızlı, yüksek güvenlikli ve inanılmaz derecede güvenilir bir hosting sunar. Opencart sitenizin yüksek işlemcili, ssd hardiskli ve Opencart optimize edilmiş sunucularımızda barındırıldığını ve 500'den fazla ücretsiz şablon, ücretsiz yedekleme ve kötü amaçlı yazılım koruması ile çevrimiçi varlığınızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Opencart'i ve arkasındaki her şeyi yönetiriz, sunucularınız veya yapılandırmalarınız hakkında endişelenmek yerine ana işinize odaklanmanızı sağlar.

Opencart Hosting

Opencart açık kaynak kodlu e-ticaret yazılımı olup, internet üzerinde bir eticaret mağazası açmak isteyen kişi yada kuruluşların kullanabileceği bir web yazılımıdır. Opencart'un Hızlı ve kolay kurulumu ve modül yapısı ile kolaylıkla düzenlenebilir ve geliştirilebilir. Hazır tema ve modüller ile web sitesi tasarım imkanının yanı sıra; PHP, HTML ve CSS bilgisine sahip kullanıcılarına kendi dizaynlarını yapma imkanı verir. Web sitesinin yapım ve düzenlenme aşamalarında online kılavuz yardımları sunan Opencart, kullanıcılarına ürün girişi ve düzenlemesi, sipariş yönetimi, kategori düzenlemesi, modül yönetimi gibi ayarların yapılabildiği bir yönetim paneli de sağlar. Analiz ve raporlama sistemi ile web sitesi üzerinden alınacak verilerin kolay takibini sağlar. Opencart ile kurulan eticaret web sitelerinin tüme Google Seo uyumludur. Opencart'un Google seo uyumlu olması, e-ticaret mağazalarının bütün arama motorları tarafından kolayca bulunmasını sağlamaktadır. Ayrıca Opencart eticaret uygulamasının birçok dilde kulanıcılara desteği vardır ayrıca dil dışında farklı para birimi altında ürün satılabildiği gibi, 50’den fazla ödeme yöntemi ile de müşterilerine ödeme kolaylığı sağlar. Satıcı ve alıcı arasında SMS ve e-posta ile iletişim imkanı tanır. Satışı gerçekleşen ürünleri kargo ile gönderme olanağı sunar. Opencart yardımı ile oluşturulan e-ticaret siteleri mobil uyumlu olurlar. Tüm dünyada, 80'den fazla dilde, 750.000 üzerinde Mağaza tarafından kullanılır.

Opencart HOSTİNG ÖZELLİKLERİ

Tek Tuşla Opencart Kurulumu
Otomatik Opencart ve Eklenti Güncellemeleri
Güvenlik Duvarı ve Kötü Amaçlı Yazılım Taraması
7/24 Müşterimi panelimizden destek bileti yanıtları
% 99,95 kesintisiz çalışma garantisi veriyoruz.
15 Günlük Para İade Garantisi
ÜCRETSİZ SSL Sertifikası
Opencart Optimizasyonu ile sayfalarınızdaki hızı hissedin
Mevcut barındırıcınızdan ücretsiz taşıma işlemi
SSD Disk alanı ve ücretsiz yedekleme hizmeti

Opencart Hosting Paketlerimizi incelemek için tıklayınız.


Opencart Nedir?

Opencart; açık kaynaklı, PHP ile geliştirilmiş, MySQL veri tabanını kullanan gelişmiş bir e-ticaret uygulamasıdır. Opencart GNU (Genel Kamu Lisansı, GPL ya da GLP olarak da bilinir)  lisansıyla korunur. Açık kaynaklı bir e-ticaret uygulaması olan Opencart, sürekli olarak kendini yenileyen geliştirilmeye devam eden. ve 5000'den fazla eklenti ve modül ile profesyonel bir e-ticaret mağazası  kurmayı kolaylaştırır. 


Top