X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Ankara Hosting Hizmetleri ⭐⭐⭐

AnasayfaYazılarHosting & SunucuAnkara Hosting Hizmetleri ⭐⭐⭐

Ankara Hosting Hizmetleri

Firmamız 2009 yılında ankara ilinde kurulmuş olup ilk yılında hosting, alan adı, kiralık sunucu hizmetleri ve ilerleyen süreçlerde müşterilerinin istekleri dogrultusunda seo hosting, sanal sunucu hizmetleri ( vds sunucu , vps sunucu ), kurumsal web sayfaları, E-ticaret  gibi hizmetleri kurumsal olarak vermektedir. 

Hosting Nedir ;

Firmanıza yada şahsınıza ait bir web sitesi kurmak istiyorsanız ilk olarak alan adı ( domain ) tescil etmeniz gerekmetedir sonrasında hazırlamış olduğunuz  web sayfanızın dosyalarının çalışa bilmesi için bir disk alanı gerekir tabi bu disk alanı kişisel bilgisayarınızın disk alanı değil Network' bağlı güçlü işlemci mimarilerine sahip statik iplerden paylaşıma açılan disk alanlarıdır. Hazırlanan web sayfası diska alanına yani hosting web  alanına yüklemelisiniz. Böylece  web sitenizi ziyaret etmek isteyen kullanıcılar browserlara yani tarayıcılara domain url nizi yazarak  internet sitenize ulaşabilirler.

Enghost İnternet Hizmetleri olarak %99, 8 uptime garantisi vererek yüksek performanslı hosting sunucularıyla kesintisiz hizmet sağlamayı garanti vermektedir. 

Hosting satın aldığınızda farklı hizmetleride beraber  almış olursunuz. Kısaca özetlersek ;  E Posta adresleri açabilme ve bu hesaplar üzerinden mail gönderimi ve alım imkan, Mysql yada Mssql gibi veritabanı, SSL Sertifikası ( güvenlik sertikası ) vb. gibi bir çok hizmette beraberinde gelmektedir.

Alt kısımda yer alan hosting paketlerimizi inceleyebilirsiniz.


Top